Kategoriler

HAKKIMIZDA

BİZİ TANIYIN

Günümüz şartlarında online satış, hayatımızda büyük önem taşımaya başladı. Artık market alışverişimizi bile e-ticaret siteleri üzerinden yaptığımızı göz önünde bulundurursak, her alanda e-ticaret sitelerine ihtiyaç duymaya devam edeceğiz.

Biz DRBOYA olarak, öncelikle kendi sektöründe yıldızlaşan Durst-Safa’nın 30 yıllık tecrübesi ve bilgi birikimini arkamıza alarak e-ticaret alanında bir kapıyı aralayıp, boyama ve kumlama teknolojisinde ihtiyaç duyulan tüm ürün ve ekipmanları bünyesinde barındıracak bir e-ticaret sitesi ile hizmet sunmaktayız.

Sitemizi ziyaret ederken sizde göreceksiniz ki, boya tulumundan filtrelere, boya kabini tavan aydınlatmalarından manuel kumlama makinalarına kadar, aradığınız her şeye ulaşabileceğiniz, hatta sitede gezinirken bu alanda bu üründe mi varmış diyeceğiniz birçok ürün ve ekipmanı bünyemizde barındırmaktayız. Ürün çeşitliliği, ürünlerin fiziksel mağazalara kıyasla daha uygun ücrete sunulabilmesi ve web sitesinde ürünler arasında karşılaştırma yapılıp, müşteri yorumlarına erişilebilme imkânı da sağlamaktadır.

Drboya olarak sitemize üye olan müşterilerimize hediye çekleri ve ekstra indirim fırsatları sunuyoruz.

MİSYONUMUZ

E-ticaret sektöründe, tüketicilere boyama ve kumlama alanında ihtiyaç duyabilecekleri ürünleri en güvenilir ve en hızlı şekilde sunmak.

 

VİZYONUMUZ

Boyama ve kumlama alanında kullanılacak ürün ve ekipmanları bulunduran, en büyük  e-ticaret sitesi olmak.

 

ÖZETLE

Sektörün lider markası Durst-Safa çağdaş, dinamik ve inovasyona verdiği önem ile alanında yeniliklere öncülük etmeye devam ediyor.

Boyama ve kumlama ile ilgili tüm ihtiyaçlarınıza: www.drboya.com adresinden en hızlı ve en ekonomik şekilde ulaşabilirsiniz.

  • Kumlama Teknolojisi,
  • Boyama Teknolojisi,
  • Boya Makineleri,
  • Boyalar ve Kimyasallar,
  • Boyahane Filtreleri,
  • Koruyucu Ekipmanlar,
  • Diğer Yardımcı Ekipmanlara,

ilişkin aradığınız bütün ürünleri bulabileceğiniz bir platform.